Steel-plastike tub përbërë - China Nantong Wantong Steel Pipe

tub çeliku-plastike përbërë

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai / Nantong
 • MOQ: 10 ton
 • Aftësia Furnizimi: 5000 ton në muaj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  73ab31cd2-300x214209aefdd1-300x214263ec1464-300x214e530beb71-300x214

  Karakteristikë e saj më e madhe është për të kapërcyer disavantazhin se tub çeliku nuk është rezistent ndaj korrozionit dhe rezistenca korrozioni të tubacioneve plastike nuk është presion. Në krahasim me lloje të ndryshme të gypave të çelikut, tuba plastike, tuba alumini-plastike përbërë, tubave prej çeliku inox dhe tuba bakri, ajo ka përparësi të dukshme në indekseve higjienike, fizike dhe kimike pronat dhe kosto. Ajo ka rezistenca korrozioni, rezistencë plakjes, nuk ka ndryshk, pa shije, jo-toksike, mur të qetë, rezistencë të lartë temperaturë, rezistencë të lartë presion, pesha të lehta, izolim të ngrohjes dhe kështu me radhë, për të zgjidhur korrozioni tubacionit të industrisë, problemet e plakjes dhe humbjen e tubacionit furnizimi me ujë dhe kullimit inxhinieri, Inxhinieri e gazit dhe industria kimike është më ideal.

  Shpejt Details:

  Standard: GB, ASTM, BS

  Standard: GB / T3091 GB / T6728 ASTM A53 ASTM A500 BS1378

  Out Diametri: 18mm-48mm

  Trashësia e tub çeliku: 1mm-1.5mm

  Presioni Rating: 0.08-10Mpa

  korrozioni: rezistent ndaj 50% hidroksid natriumi, 38% acid klorhidrik të koncentruar, rezistenca 50% të acidit sulfurik.

  Shape: Round

  Length: 3m-12m, ose sipas kërkesave të klientëve

  Ngjyra: E zezë ose sipas kërkesave të klientëve

  Zink Coating: 40g-250g / m2 ose sipas kërkesave të klientëve

  Aplikimi: Si materiale për serra.

  Paketimi: Në pako me rrip plastik

  Kohë për dorëzim: Sipas sasisë dhe specifikimin e çdo mënyrë            

  MOQ: 10 ton

  Aftësia Furnizimi: 5000 ton në muaj

  Port: Shanghai / Nantong

  Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
  1 (14)


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !