Multi-Span Greenhouse bujqësore GSW-7 - China Nantong Wantong Steel Pipe

Multi-Span Greenhouse bujqësore GSW-7

Përshkrim i shkurtër:


 • MOQ: 600 metra katror
 • Aftësia Furnizimi: 10.000 metra katrore në muaj
 • Port: Shanghai ose Nantong
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Multi-Span serë bujqësoreështë një lloj të pajisjeve të thjeshtë dhe praktike për kultivimin apo edukate, të lehtë për të ndërtuar, i përshtatshëm për t'u përdorur dhe me kosto të ulët, të aplikohen gjerësisht në kultivimin e perime, fruta, lule dhe kultivimin e produkteve ujore dhe shpendët si dhe përvojat shkencore e gjithë bota, me zhvillimin e industrisë plastike-e filmit. Ajo është në gjendje të ofrojë kushtet e ndriçim të përshtatshëm, lagështia dhe temperatura, rritjen e prodhimit dhe rezistonin fatkeqësitë natyrore. Ne ofrojmë linjë të plotë të materialeve serrë duke përfshirë tub çeliku e galvanizuar, accessory për fiksimin tub dhe plastike mbulon filmit, me dëshirë për sistemin roll-up, dera, e zezë neto mbrojtje nga drita, ujitje dhe sistemit të ftohjes, etj

  tipar produkt:

  1. Kulmi është një strukturë e rrumbullakët me forca të lartë dhe aftësi të fortë anti-dëborë.

  Seksioni 2.Large i zakon trapezoidal ka kapacitet të fortë kullimit.

  3.Inner dhomë të madhe, operacion i përshtatshëm, të lehtë për të ndërtuar dhe të arritshme për të hequr.

  ndryshk-rezistonin, aftësinë 4.Accessories e fortë për t'i rezistuar bora dhe era si tërësi.

  Shkalla 5.High transmetimit, ngrohje-mbajtjen e madhe pronë dhe aftësinë hermetik.

   

  lloj hapësirë Post Hapësira ndarje hark sup lartësi Crown lartësi gjatësi numër
  GSW-7430 7m 4m 1m 3m 4.8M 32m arbitrar
  GSW-7435 7m 4m 1m 3.5 milion 5.3 milion 32m arbitrar

  Size: Large

  Skelet: galvanizuar materiale çeliku

  Lloji i Ndërtimit: harkuar Roof

  Mbulojnë Materialet: PE Film, ngrohje-ruajtjes dhe të qëndrueshme, është në dispozicion në çati dhe anën.

  Mbështetjen e sistemeve: jashtë sistemit mbrojtje nga drita

  Brenda Sistemit mbrojtje nga drita

  Sistemi i ftohjes

  Sistem ngrohjeje

  ventilim Sistemi

  Sistemi serrë

  Sistemi i kontrollit elektrike, etj

  MOQ: 600 metra katror

  Aftësia Furnizimi: 10.000 metra katrore në muaj

  Port: Shanghai ose Nantong

  Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !