frekuencë të lartë ngjitur galvanizuar tub çeliku katrore - China Nantong Wantong Steel Pipe

frekuencë të lartë ngjitur tub çeliku e galvanizuar katrore

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai / Nantong
 • MOQ: 10 ton
 • Aftësia Furnizimi: 5000 ton në muaj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  85c71a9f10-300x214cbaf5e3a2-300x214fa1360c82-300x214

  specifikimet dhe modele:

  mm OD WT mm  mm OD  WT mm  mm OD  WT mm  mm OD WT mm mm OD WT mm
  20 cm 20 1,0-3,0 130 cm 30 2,5-12 20 cm 30 1,0-3,0 50 cm 80 1,5-6,0 100 × 150 2,5-12
  25 cm 25 1,0-3,0 140 x 140 2,5-12 20 cm 40 1,0-3,0 50 cm 90 1,5-6,0 100 x 200 2,5-12
  30 cm 30 1,0-3,0 150 × 150 2,5-12 25 cm 40 1,0-3,0 50 x 100 1,5-6,0 100 × 250 2,5-12
  40 cm 40 1,0-5,0 160 x 160 2,5-12 30 cm 40 1,0-3,0 50 x 120 1,5-6,0 100 x 300 2,5-12
  50 cm 50 1,0-5,0 180 x 180 2,5-12 30 cm 50 1,0-3,0 60 cm 80 1,5-6,0 100 x 400 2,5-12
  60 cm 60 1,0-5,0 200 × 200 3,0-12 30 cm 60 1,0-3,0 60 cm 90 1,5-6,0 150 × 200 2,5-12
  70 cm 70 1,0-5,0 220 × 220 3,5-12 40 cm 50 1,0-3,0 60 x 100 1,5-6,0 150 × 250 3,0-12
  80 cm 80 1,0-5,0 250 × 250 4,0-12 40 cm 60 1,0-3,0 60 x 120 1,5-6,0 150 × 300 3,0-12
  90 cm 90 1,0-6,0 300 × 300 1,5-12 40 cm 80 1,0-3,0 75 x 125 1,5-6,0 200 × 300 4,5-12
  100 x 100 1,0-6,0 400 x 400 6,0-12 40 x 100 1,0-6,0 80 x 100 1,5-6,0 200 x 400  4,5-12
  120 x 120 1,0-6,0 500 x 500 6,0-12 50 cm 70 1,0-6,0 80 x 120 1,5-6,0 300 x 400 4,5-12

  Shpejt Details:

  Standard: BS1387-1985, ASTM A-53, GB / T3091-2001

  diametër Out: 20mm × 20mm-100mm × 100mm  

  Wall Trashësia: 1.0mm-6.0mm

  Length: 3m-12m, ose në përputhje me kërkesat e konsumatorëve

  trajtimi sipërfaqësor: 1.Galvanized

  2.Chromated dhe i shkrirë, CHROMATED dhe jo-shkrirë

  3.According me kërkesat e konsumatorëve

  Aplikacion:në ndërtim; makineri prodhuese; Bujqësia dhe kimike makineri; ndaluar të ujit, gazit, tubacioneve të naftës; Minierave tunelit tub kornizë, etj

  Materiali: Q195, Q235, Q345

  Llojet e materialit: galvanizuar strip çeliku

  Paketimi: 1) në pako me strip çeliku  

                     2) brenda me pako, jashtë me rroba plastike  

                     3) Në përputhje me kërkesat e konsumatorëve

  Data e dorëzimit: Sipas sasisë dhe specifikimin e çdo mënyrë             

  Port: Shanghai / Nantong

  MOQ: 10 ton

  Aftësia Furnizimi: 5000 ton në muaj

  Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj

  1 (2)


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !