frekuencë të lartë ngjitur galvanizuar tub çeliku rrumbullakët - China Nantong Wantong Steel Pipe

frekuencë të lartë ngjitur tub çeliku e galvanizuar rrumbullakët

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai / Nantong
 • MOQ: 10 ton
 • Aftësia Furnizimi: 5000tons në muaj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  c7ce3f929-300x214 209aefdd-300x214489bc4e27-300x2148777e2076-300x214ac8db212-300x214cbaf5e3a1-300x214

  specifikimet dhe modele:

  DN  inch OD (mm) WT (mm) DN inch OD (mm) WT (mm)
  15 1/2″ 21.3 1,1-2,75 90 3 1/2″ 108 2,0-4,5
  20 3/4″ 26 1,1-3,0 100 4″ 114 2,0-4,75
  25 1″ 33.4 1,1-3,25 125 5″ 140 2,0-4,75
  32 1 1/4″ 42.2 1,5-3,5 150 6″ 165 2,0-4,75
  40 1 1/2″ 48.3 1,5-3,75 200 8″ 219 3,0-6,25
  50 2″ 60.3 1,5-4,0 250 10″ 273 3,0-6,25
  65 2 1/2″ 76 2,0-4,0 300 12″ 325 3,0-10
  80 3″ 89 2,0-4,0 350 14″ 355 3,0-10

  Shpejt Details:

  Standard: BS1387-1985, ASTM A-53, GB / T3091-2001

  OD: 12mm-140mm

  WT: 0.6mm-4mm

  Length: 3m-12 milion, sipas kërkesave të klientëve

  Shape: Round

  Materiali: Q195, Q235, Q345

  Llojet e materialit: galvanizuar strip çeliku

  Trajtim sipërfaqësor: 1.Galvanized

  CHROMATED dhe i shkrirë, CHROMATED dhe jo-shkrirë

  Në përputhje me kërkesat e konsumatorëve

  Zink Veshje: 30g-275g / m2 (sipas kërkesave të konsumatorëve)

  Technique: HFW, Ftohtë mbështjellë

  Aplikacion:

  Linja tub Petroleum, tub gazi, ndërtimi, projekti i ujit, kimike, industria kimike, industrinë e energjisë, ujitjen bujqësore, Për transport të lëngshme, me avull etj

  Paketimi: (1) në pako me shirit çeliku  

                      (2) brenda me pako, jashtë me pëlhurë plastike  

                      (3) Në bazë të kërkesave të konsumatorëve

  Data e dorëzimit: Sipas sasisë dhe specifikimin e çdo mënyrë

  Port: Shanghai / Nantong

  MOQ: 10 ton

  Aftësia Furnizimi: 5000tons në muaj

  Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj

  1 (22)


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !