detyrë e rëndë H frame skela - China Nantong Wantong Steel Pipe

detyrë e rëndë H frame skela

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai / Nantong
 • MOQ: 10 ton
 • Aftësia Furnizimi: 5000 ton në muaj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  01 (2)

  956d1bc56-300x2149fe4f47e5-300x214

  pin përbashkët shishkë Cross Brace
  pin përbashkët shishkë Cross Brace
  dërrasë çeliku me grep pin Lock Gjilpere
  dërrasë çeliku me grep pin Lock Gjilpere

  Kompania jonë integron produkt skela R & D, projektimin, prodhimin, prodhimit dhe të shërbimit si një e tërë, të përqëndruar në treg skela në shtëpi dhe jashtë vendit, duke siguruar konsumatorët me produkte të sigurta dhe konkurruese skela.
  Produktet kryesore janë sistem disk tribunë, sistem mbështetje disk, sistemi skela tub çeliku shul, sistemi dera skela, tas sistemi shtrëngoj skela, ylli i seri sistemi skela, trampolinë çeliku, mbështetje çeliku, vidë dhe produkteve të tjera.

  detyrë e rëndë H frame skela

  1) mbrojtëse pluhur mbuluar të lartë teknikë mund të mbrojë skela nga ndryshk dhe korrozioni në të dy sipërfaqe brenda dhe jashtë tub, e cila e bën hapësirë ​​të saj të jetës më shumë se 3-5 vjet.

  2) Polifonik skela funksionale mund të përdoret për të dy ndërtim brendshme dhe të jashtme nëse pajisur me pajisje të ndryshme. Të tilla si, timon piperi, baza jack, kreu u, dhe etj

  Një grup i skeles kërkon pajisje të mëposhtme:

  1.Scaffolding dërrasë çeliku: One

  frame 2.Main: Dy

  pin 3.Joint: Four

  pin 4.Lock: Four

  mbajtëse 5.Cross: dy palë kllapa kryq

  6.Caster: Four

  Sipërfaqja: galvanizuar

  Aplikacion:

  1.Apply në një platformë pune të lartë, të tilla si ndërtimin, sallë, ura, viadukt, tuneli, etj

  2. Aplikoni për brenda dhe jashtë gardhit skela.

  3. Përdorimi për platformën e luajtshme e punës, të tilla si makineri elektronike, byk riparimin dhe projekte të tjera ujdisje.

  paketimi:

  1.In pjesa më e madhe

  2.Në bundles me strip çeliku

  Kohë për dorëzim: Sipas sasisë dhe specifikimin e çdo mënyrë

  Moq: 10sets

  Aftësia Furnizimi: sets 5000 në muaj

  Port: Shanghai / Nantong

  Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !