Galvanizuar Steel strip - China Nantong Wantong Steel Pipe

Galvanizuar Steel strip

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai / Nantong
 • MOQ: 10 ton
 • Aftësia Furnizimi: 10000 ton në muaj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, në shikim etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1 (14)

  956d1bc55-300x2149fe4f47e4-300x21485c71a9f3-300x214

  Galvanizuar Steel strip

  Kompania jonë e specializuar në prodhimin e çeliku e galvanizuar, Ajo është e bazuar në strip Hot petëzuara, nëpërmjet pickling, kodrina të ftohtë, e nxehtë procesi galvanizing prodhimit out.The produkt mund të aplikohen gjerësisht për të ftohtë-formuar keel çeliku, tub i galvanizuar, parmak autostradë etj , mund të përdoret gjithashtu në automobil, prodhim lokomotivë, prodhim bordit dhe industri të tjera.
  Shpejt Details:

  Standard: AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB510018-2002

  Materiali: Q195, Q235

  Shape: Round

  Trashësia: 0.15mm-3mm

  Gjerësia: 20mm-500mm 

  Spirale ID: 400mm- 610mm

  Spirale Pesha: 1-4 ton

  veshja sipërfaqe: veshja zink

  Veshje zink: 30-275g / m2 (sipas kërkesave të konsumatorëve)

  Xhingël: zero xhingël, xhingël rregullt, xhingël vogël, xhingël madh

  Trajtim sipërfaqësor:

  CHROMATED

  (2) CHROMATED dhe shkrirë

  (5) passivated (Chrome lirë) dhe i shkrirë

  (6) passivated (Chrome lirë)

  (7) i shkrirë

  (8) Non-trajtim 

  Toleranca: Trashësia ± 0,02 mm Gjerësia ± 2mm

  Aplikimi: Ai është i përshtatshëm për të ftohtë-formuar seksioni keel, tub i galvanizuar, kodrina dyer qepen, parmak autostradë, etj dhe ajo mund të përdoret gjithashtu në automobil, prodhim lokomotivë hekurudhor, prodhimit bordit depo dhe industri të tjera.

  Paketimi: paketim Export standardi apo sipas kërkesave të klientëve

  Data e dorëzimit: Sipas sasisë dhe specifikimin e çdo mënyrë


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !