FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare? 

ne jemi prodhuesi, i mirëpritur të vizitojë kompaninë tonë.

Ku është fabrika e juaj ndodhet?

Fabrika jonë ndodhet në Nantong City, makinë Jiangsu Province.It së dy orë 'nga Shanghai.

Po në lidhje me kohën e dorëzimit?

Ajo është e bazuar në mënyrë që, zakonisht 20 - 30 ditë pas marrë depozitën.

A mund të marr disa mostra?

Sure, mostrat mund të ofrohen, akuza mostrat 'dhe tarifë ndërlidhës nga ju. Por akuza Mostrat 'do të kthehet tek ju, pasi ju vendosni një qëllim.

çfarë lloj i pagesës ka mbështetjen e kompanisë tuaj?

T / T dhe 100% L / C, në shikim të gjitha janë pranuar, zakonisht depozita është 30% e vlerës totale, para ngarkimit, të gjitha bilanci i duhet paguar,

nëse keni pagesa të tjera, ju lutemi të na kontaktoni.

 

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !