Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте фабрика или трговско друштво? 

ние сме на производителот, добредојде да ја посетите нашата компанија.

Каде се наоѓа вашата фабрика?

Нашата фабрика се наоѓа во Nantong Сити, Jiangsu Province.It два часа возење од Шангај.

Она што за време на испорака?

Тоа е врз основа на наредба, нормално 20 - 30 дена по приемот на депозит.

Може ли да добијам некои примероци?

Секако, може да се понуди примероци, давачките примероци и курир надомест од страна на вас. Но обвиненијата Примероци "ќе се врати за вас откако ќе поставите на една цел.

каков вид на плаќање не вашата компанија поддршка?

T / T и 100% L / C по видување се сите прифатени, обично на депозит е 30% од вкупната вредност, пред да ги ставите, сите биланс треба да се исплатеше,

ако имате други плаќања, ве молиме контактирајте со нас.

 

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !